Размер текста:    Печать

Гвардейцы спели для жителей Славянска

21 мая 2018, 18:27
Гвардейцы спели для жителей Славянска

Представники Національної академії Національної гвардії України зробили творчий подарунок для мешканців Слов'янська - заспівали просто на Соборній площі. Сюди вони завітали після вояжу по Луганщині.

Клубна машина та «музичний розрахунок» з трьох осіб: старшого, соліста та діджея-водія – ось і весь рецепт доброго настрою. Власне з цим представники Національної академії НГУ й приходять до людей: на блокпостах і позиціях, в селах і містах. Дарують посмішки та пісні.

«Подобається репертуар! Дуже вдячний, що приїхали. Хочу попросити, щоб заспівали пісню «Смереку», - зауважив переселенець з Донецька Сергій Борисович.

«Дуже сподобалося. Супер! Дуже-дуже класно! Якби ще з «Океана Ельзи» щось заспівали. І приїжджайте частіше, і співайте ще», - каже Ірина Павлик з Дніпра. Вона працює у прифронтовій зоні вже декілька років, зізнається, що тут бракує подібного позитиву.

Своїми враженнями від публіки поділилися й самі «менеджери» гарного настрою та імпровізації від Національної академії Національної гвардії України.

«Репертуар підбирався за принципом «що більше для людей підходить». Вони слухають те, що їм подобається. Весь негатив зникає, люди забувають про війну. Це – круто! », - розповів старший інструктор центру культури Микола Золочевський.

«З двадцятого квітня по сьогоднішній день ми відвідували населені пункти Луганщини, в яких проводилися концерти, в навчальних закладах спільно з бійцями Національної гвардії спілкувались з молоддю. Побували в Новоборовому, Станиці Луганській, Попасній. Відвідували й військові об'єкти: блокпости і взводні опорні пункти, на яких також показували фільми та давали невеличкі імпровізовані концерти», - повідомив заступник начальника відділу науково-організаційної роботи Олег Ніконенко.

Прифронтовий вояж колективу триває. Після концерту до них підходять глядачі, щоб поспілкуватися та висловити побажання. Хтось просить, щоб наступного разу привезли його улюблену пісню, а хтось пропонує приїхати в його місто чи село.

Молодший лейтенант Сергій Молотков

По материалам: glavnoe.ua
Добавить комментарий:
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ