Размер текста:    Печать

В Харькове пройдет Всеукраинская премьера документального фильма Ампутация

16 октября 2018, 15:01
В Харькове пройдет Всеукраинская премьера документального фильма "Ампутация"

Об этом сообщается на странице мероприятия в соцсети:

Показ і зустріч з режисером відбудуться в рамках Міжнародного кінофестивалю документальних та художніх фільмів Кинофестиваль Kharkiv MeetDocs Кінотеатр Планета Кіно (Французький бульвар), зала № 3 Харків, вулиця Академіка Павлова, 44 Б «Ампутація» – фільм про травму. Герої фільму – 12 військових, які повернулися з російсько-української війни, позбавлені кінцівок. Як жити далі? Пам'ятати або забувати? Ампутація – багатовимірна метафора: відсіченої частини тіла, території країни, людської свідомості.

Автори фільму стверджують: «Ми не розповідаємо лінійних історій українських солдат, які втратили кінцівки. Ми працюємо з образами, асоціаціями, настроєм. Наші співавтори – художники Караваджо і Рембрандт, композитори Олександр Бакші, Гія Канчелі і ще десяток композиторів (всі вони співпрацювали з нами безкорисно), фотографи Валерій Ананьєв і Олександр Мордерер».

Автори сценарію і режисери – Ігор Померанцев і Лідія Стародубцева Камера, монтаж, звукорежисура – Лідія Стародубцева Дизайн титрів і анімація – Макс. Головачов У фільмі звучать верлібри Ігоря Померанцева, авангардна музика Олександра Бакші, Гії Канчелі, Золтана Алмаші, Валентина Сильвестрова, Ганни Аркушиної, Сергія Невського, Олени Фірсової, Олександра Щетинського, Олексія Войтенка та інших сучасних композиторів.

Спільне виробництво Радіо Свобода (США) та Media Topos Films (Україна) 2017 Тривалість – 53:55

По материалам: glavnoe.ua
Добавить комментарий:
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ