Размер текста:    Печать

За Супрун взялось Нацагентство по предупреждению коррупции

07 мая 2018, 16:51
За Супрун взялось Нацагентство по предупреждению коррупции

Сьогодні дізналася про припис мені від НАЗК про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів від 27 квітня 2018 року.

Йдеться про можливий конфлікт інтересів у директора Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Олександра Ларіна, в тому числі у зв'язку зі спільною роботою чоловіка і дружини.

Дивно, адже ще в жовтні 2017 роки ми першими надіслали лист у НАЗК стосовно цього конфлікту інтересів. Директор центру тоді ж звільнив дружину. Після цього у грудні отримали від НАЗК відповідь, що порушень не встановлено.

Тепер, коли минуло півроку, отримали припис від НАЗК з вимогою провести службове розслідування з конфлікту інтересів через їхню минулу спільну роботу.

Ми проведемо службове розслідування, але зважаючи на те, що притягнення до дисциплінарної відповідальності можливе протягом 6 місяців з моменту вчинення порушення, ефективність такого розслідування під сумнівом.

Прикріплюю листування, яке проводилося з НАЗК з цього приводу.

Подібні повідомлення про конфлікт інтересів направлялися і щодо інших закладів та установ МОЗУ, але відповіді НАЗК відрізняються у кожному конкретному випадку.

Оригинал

По материалам: glavnoe.ua
Добавить комментарий:
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ