Размер текста:    Печать

На Львовщине определяли лучших тыловиков ВСУ

10 ноября 2017, 18:37
На Львовщине определяли лучших тыловиков ВСУ

На базі 184-го навчального центру Національної академії сухопутних військ вперше за останні декілька років відбувся конкурс на кращого фахівця служб тилу ЗС України. Майже півсотні військовослужбовців, які представляють усі види й роди військ вітчизняного війська, демонструють членам конкурсної комісії свої знання та навички за фахом. Зокрема, конкурс проводиться у трьох номінаціях: «Кращий кухар», «Кращий водій-заправник» та «Кращій екіпаж дезінфекційно-душової установки».

Першого дня всі учасники конкурсу, включаючи й військовослужбовців-жінок, повинні були довести свої професійні вміння з володіння штатною стрілецькою зброю та продемонструвати рівень фізичної підготовки. Для цього організатори змагань влаштували спеціальний біатлон, під час якого військовослужбовці у повному спорядженні з особистою зброєю долали встановлену дистанцію та виконували вправу з вогневої підготовки на одній із ділянок військового стрільбища.

Наступного дня учасники конкурсу виборювали право називатись кращими, виконуючи нормативи та завдання відповідно до свого безпосереднього фаху. До прикладу, кухарям необхідно було за встановлені нормативами часові показники запустити польові кухні, а згодом приготувати з наданих їм інгредієнтів обідні страви.

— Квасолевий суп та рисова каша з м'ясом — такі страви ми повинні сьогодні приготувати у досить стислі строки. При цьому, ми не знали заздалегідь, що нам скажуть готувати та які інгредієнти дадуть, — розповіла учасник конкурсу військовий кухар Вікторія Березюк, котра проходить службу в одній з військових частин на Одещині. — Вважаю, що такі змагання потрібні, адже здорова конкуренція мотивує до професійного зростання. Окрім того, конкурс дає змогу зрозуміти свій професійний рівень та обмінятись досвідом зі своїми колегами.

У свою чергу, один з організаторів та суддів конкурсу — начальник відділу моніторингу харчування Центрального управління продовольчого забезпечення Тилу Збройних Сил України полковник Ігор Цундер розповів, що такі конкурси надзвичайно важливі, якщо, насамперед, враховувати перехід ЗС України на нову систему харчування.

— Багато років харчуванням українських воїнів займались цивільні суб'єкти господарської діяльності, по-простому — приватні компанії. Відповідно, інститут військових кухарів був майже знівельований. Тож, зараз ми повинні його швидко відновити, підготувати нових висококваліфікованих фахівців, навчити їх готувати страви з принципово нового асортименту інгредієнтів, — підкреслив офіцер.

По материалам: glavnoe.ua
Добавить комментарий:
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ